Informace

Nabízíme ubytování ve stylových šumavských roubených chalupách v areálu pensionu Tereza s krásným výhledem na kopce a vrchy začínající chráněné krajinné oblasti Šumava.

U nás se ubytujete v jedné velké a dvou menších roubenkách jejichž pohodlí a útulnost společně se zázemím našeho prostorného areálu zaručuje prožití příjemně, ale i aktivně strávené dovolené.

Roubenka Amálka

Roubenka Amálka

Dvě roubené chalupy jsou spojeny velkou společenskou místností, tudíž jsou vhodné jak pro skupiny přibližně do 20 osob ,tak i pro 2 nezávislé skupinky čítající každá 2-10 osob.

Popis místností : V přízemí – jeden dvou lůžkový pokoj, předsíň, velká koupelna se sprchou a toaletou. Vybavená kuchyňka navazující na šumavskou světnici s posezením a krbovými kamny, 1 ložnicí , (TV/SAT).

V podkroví – jeden dvou lůžkový pokoj, jeden tří lůžkový pokoj, jeden čtyř lůžkový pokoj, každý pokoj s lodžií. Menší koupelna s roztomilou vanou, toaletou a umyvadlem.

Zápraží vybízí k příjemnému posezení se sluníčkem do pozdního večera.

Společenská místnost je vybavena stylově, dřevěné stoly, lavice a pohodlné židle poskytují posezení přibližně 40 osobám. Příjemnou atmosféru umocňují krbová kachlová kamna a bar. Jedinečnost společenské místnosti spočívá v její atypické stavbě.

Roubenka Dřevěnka

Roubenka Dřevěnka

Přízemí – předsíňka, koupelna se sprchou a toaletou, vybavená kuchyňka, šumavská světnice s posezením a krbovými kamny, 1 ložnicí, Tv/SAT. V podkroví 2 ložnice, z toho 1 velká s lodžií. Zápraží, poskytující příjemné posezení, je samozřejmou součástí roubenky.

Roubenka Slaměnka

Roubenka Slaměnka

Je stejně vybavená jako roubenka Dřevěnka.

Všechny naše roubenky Amálka, Dřevěnka a Slaměnka uvítají jednotlivce, ale i skupiny o 20,30 a 40 osobách.
Spolu s Pensionem Terza www.pension-tereza.cz poskytuje náš areál, na pozemku o rozloze cca. 2,5 hektaru, celkovou ubytovací kapacitu pro 60 osob.

Popis areálu pensionu Tereza

areál Šumavské Roubenky & Pension Tereza

V těsné blízkosti roubenek se nachází:

  • soukromý bazén
  • dětské hřiště
  • tenisový kurt
  • volejbalový kurt
  • stolní tenis
  • soukromá sauna
  • místo pro míčové hry
  • venkovní posezení s grilem

Parkování v areálu je samozřejmostí.

Nabízené služby

Pestrá a bohatá snídaně, pro skupiny možnost grilování (vepřové plátky,kuřata), připravované se speciálními omáčkami Pensionu Tereza a zeleninovými saláty.

  WiFi připojení zdarma.